Komplexní služby v oboru dopravního inženýrství

Dopravní inženýrství 2020 - mimořádné vydání vyšlo 7.5.2020

Obsahem čísla je pohled na mimořádnou situaci z pozice města, projekční a dopravně inženýrské firmy či stavebních firem.

V souvislosti s opatřeními, která sloužila ke zpomalení pandemie, ale bohužel také měla neblahý vliv na podnikání v některých oborech, se na nás obrátil majitel vydavatelství a tiskárny ŽAKET, se kterým jsme dlouhá léta spolupracovali, s prosbou o jakoukoli drobnou zakázku, která by pomohla přežít jeho firmě a všem jeho zaměstnancům.

Poměrně rychle jsme došli k rozhodnutí vydat tiskem MIMOŘÁDNÉ ČÍSLO časopisu Dopravní inženýrství a spojit tak dvě užitečné věci:

  • Aktuálně informovat odbornou veřejnost o vlivu této mimořádné situace formou odborných článků z našeho oboru
  • Podpořit podnikání jedné spolehlivé firmy

Obsahem čísla je pohled na mimořádnou situaci z pozice města, projekční a dopravně inženýrské firmy či stavebních firem. O situaci informuje i Ředitelství silnic a a zmíněn je vliv této situace na plánované Celostátní sčítání dopravy 2020, na problematiku průzkumů dopravy obecně či vliv na dopravní nehodovost nebo intenzitu automobilové dopravy.

Z výše uvedených důvodů Vám nabízíme možnost objednání mimořádného čísla.

Cena jednoho kusu (bez poštovného a balného) je stanovena na 150,- Kč (bez DPH), což je cena, která při prodeji 250 ks pokryje externí náklady (sazbu, tisk a dopravu z tiskárny). Vlastní náklady firmy EDIP (mzdy, vybavení, telefony apod.) neúčtujeme.

Časopis je možné objednat v našem e-shopu po kliknutí zde >

Budeme velmi rádi, když tuto akci podpoříte, zároveň věříme, že toto mimořádné rychlé vydání bude pro vás zdrojem cenných odborných informací.

Jana Bartošová
EDIP s.r.o.