Komplexní služby v oboru dopravního inženýrství

Časté dotazy

Časté dotazy k online dopravně-inženýrským programům EDIP Software. Nenajdete-li, co hledáte, neváhejte nás kontaktovat, rádi jakékoliv další dotazy zodpovíme.

Licencování programů EDIP Software

Co to je roční licence, musím si ji po roce opět doobjednávat?
Zakoupíte-li si licenci na kterýkoli z našich programů, bude Vám po zadání jména a hesla fungovat nepřetržitě, po roce užívání Vám bude licence automaticky prodloužena na další rok a zároveň Vám bude zaslána zálohová faktura, nemusíte znovu zasílat objednávku. (Nebudete-li mít o prodloužení licence již zájem, zašlete nám zprávu a my Vám licenci již neprodloužíme.)

Je to licence na „internetový“ přístup?
Software online je použitelný přes internetový prohlížeč (odpadá proces instalace programu) na adrese software.edip.cz. Ano, je to licence na „internetový“ přístup. Aktualizace též probíhají online.

Je to licence pro jeden počítač nebo může s programem pracovat skupina občasných uživatelů (třeba 10-15 lidí párkrát do roka)?
Program funguje na každém počítači po zadání jména a hesla, může jej tedy samozřejmě využívat více lidí ve firmě (každý na svém počítači).

Práce s programy EDIP Software

Mohu si ukládat již provedené výpočty a mohu pracovat s daty, která už jsem jednou zadával?
Ano, všechna svá zadání si můžete ukládat a následně opět využívat.

Po zadání parametrů v programu ROZHLED se výpočet provede někde uvnitř programu a uživateli přijde jen výsledek (protokol)?
Po zadání údajů o geometrii a parametrech křižovatky vypočte program výsledné rozhledové vzdálenosti - podle ČSN 736102 včetně Změny Z1 (průběh výpočtu opravdu nevidíte), ale v následujícím kroku pak nabídne k tisku podrobný protokol výpočtu (doklad pro Policii ČR).

Technická podpora k programům EDIP Software

Máte-li další dotazy, nápady, nebo jste objevili nějaký nedostatek? Kontaktujte nás na e-mailu bartosova@edip.cz.