EDIP s.r.o. - dopravní inženýrství

dopravní inženýrství


Aktuality

Dopravní inženýrství 2020 - mimořádné vydání - vyšlo 7.5.2020

Číslo vyšlo v souvislosti s mimořádnou situací ze dvou důvodů: - Aktuálně informovat odbornou veřejnost o vlivu mimořádné situace formou... Více zde »

Programy EDIP online na posuzování křižovatek aktualizovány

V kartogramech intenzit byla doplněna hodnota součtu intenzit všech vjezdů do křižovatky a upřesněny popisy. Aktuální verze programů na posuzování... Více zde »

další aktualityEdip Software - časté dotazy

Co to je roční licence, musím si ji po roce opět doobjednávat?

Zakoupíte-li si licenci na kterýkoli z našich programů, bude Vám po zadání jména a hesla fungovat nepřetržitě, po roce užívání Vám bude licence automaticky prodloužena na další rok a zároveň Vám bude zaslána zálohová faktura, nemusíte znovu zasílat objednávku. (Nebudete-li mít o prodloužení licence již zájem, zašlete nám zprávu a my Vám licenci již neprodloužíme.)

Je to licence na „internetový“ přístup?

Software online je použitelný přes internetový prohlížeč (odpadá proces instalace programu) na adrese software.edip.cz. Ano, je to licence na „internetový“ přístup. Aktualizace též probíhají online.

Je to licence pro jeden počítač nebo může s programem pracovat skupina občasných uživatelů (třeba 10-15 lidí párkrát do roka)?

Program funguje na každém počítači po zadání jména a hesla, může jej tedy samozřejmě využívat více lidí ve firmě (každý na svém počítači).

Mohu si ukládat již provedené výpočty a mohu pracovat s daty, která už jsem jednou zadával?

Ano, všechna svá zadání si můžete ukládat a následně opět využívat.

Po zadání parametrů v programu ROZHLED se výpočet provede někde uvnitř programu a uživateli přijde jen výsledek (protokol)?

Po zadání údajů o geometrii a parametrech křižovatky vypočte program výsledné rozhledové vzdálenosti - podle ČSN 736102 včetně Změny Z1 (průběh výpočtu opravdu nevidíte), ale v následujícím kroku pak nabídne k tisku podrobný protokol výpočtu (doklad pro Policii ČR). Ukázka programu k nahlédnutí po kliknutí zde.


Mohlo by Vás zajímat
Software EDIP-komplet – zdarma k vyzkoušení

Všechny nabízené online programy umožňujeme vyzkoušet na týden ZDARMA v mírně omezené verzi. Přístupové údaje Vám zašleme po objednávce zde »

V časopise Dopravní inženýrství 02/15 vyšel článek „Nové dopravně inženýrské programy: PROGEDO a PARK – Ing. Jan Martolos, EDIP s.r.o.“

Článek popisuje dva nové sofwarové nástroje doplňující řadu již zavedených a fungujících dopravně inženýrských programů, které vyvíjí firma EDIP s.r.o. Článek si můžete přečíst po klikutí zde »
Programy PROGEDO a PARK byly vyvinuty v rámci projektu Ministerstva vnitra ČR "VG20112015051„ Systém pro komplexní posouzení kritických míst a řízení rizik na pozemních komunikacích z hlediska bezpečnosti a plynulosti provozu pro potřeby dopravní policie ČR.

V časopise Dopravní inženýrství vyšel článek „Nová verze software Rozhled a norma ČSN 73 6102 – Ing. Šťastný Jan, EDIP s.r.o.“

Článek popisuje aktualizaci software Rozhled online na výpočet délek stran rozhledových trojúhelníků. Popisuje soulad nástroje s postupy uvedenými v normě a analyzuje problematická a nejasná místa v těchto postupech. Článek si můžete přečíst po klikutí zde »

Odběr newsletteru EDIP s.r.o.

Chcete být průběžně informováni o zásadních novinkách v činnosti firmy EDIP s.r.o.? Zaregistrujte si Váš e-mail pro odběr newsletteru »


Časopis Dopravní inženýrství Edip s.r.o. obchod odbornými publikacemi