EDIP s.r.o. - dopravní inženýrství

dopravní inženýrství


Aktuality

Nový telefonický kontakt: 602143259

Nový telefonický kontakt na firmu EDIP s.r.o je: 602143259 V případě, že telefon nikdo nevezme, ozveme se vám v krátké době zpět. Děkujeme... Více zde »

Spuštěna nová verze programu EDIP-eL

Dne 10. 5. 2021 byla spuštěna nová verze programu EDIP-eL na výpočet kapacity světelně řízených křižovatek (verze 4.00). Program byl aktualizován... Více zde »

další aktualityPublikace

Zpracováváme technické podmínky a certifikované metodiky (Vycházíme z výstupů našich výzkumných projektů projednaných a schválených Ministerstvem dopravy ČR).

Aktualizované technické podmínky

V letech 2018 a 2019 schválilo Ministerstvo dopravy ČR tyto technické podmínky zpracované firmou EDIP s.r.o.:

Odborné knihy a technické podmínky v prodeji

Tyto publikace můžete zakoupit v našem internetovém obchodě.

Ostatní zpracované odborné knihy a technické podmínky

Sborníky přednášek z našich konferencí


Mohlo by Vás zajímat
V mezinárodním internetovém časopise TRANSACTIONS ON TRANSPORT SCIENCES vyšly v čísle 02/13 dva články autorů z firmy EDIP s.r.o.:

• Str. 89 „The Capacity of a Ramp of the Pražský okruh x K Barrandovu Grade Separated Junction“ (Kapacita větve mimoúrovňové křižovatky Pražský okruh x K Barrandovu) - L. Bartoš, J. Martolos, V. Rozsypal, J. Kašpar. Článek si můžete přečíst po kliknutí zde »
• Str. 97 „Distances between Vehicles in Traffic Flow and the Probability of Collision with Animals“ (Odstupy mezi vozidly v dopravním proudu a pravděpodobnost srážky se zvěří - J. Martolos, P. Anděl. Článek si můžete přečíst po kliknutí zde »
Oba články si můžete přečíst i v angličtině po kliknutí zde »

Konference Mariánské Lázně 2013 – Navrhování a posuzování křižovatek

Ve dnech 10. - 11. října 2013 v Mariánských Lázních proběhla dopravně inženýrská konference – Navrhování a posuzování křižovatek. Sborník je možné zakoupit po kliknutí zde »

Článek Aktualizace prognózy vývoje automobilové dopravy v ČR v časopise Silniční obzor

V časopise Silniční obzor (01/13 a 02/13) vyšel na pokračování článek "Bartoš, Richtr - EDIP s.r.o. -Aktualizace prognózy vývoje automobilové dopravy v ČR". Článek popisuje základní možnosti prognózy metodou jednotného součinitele růstu a porovnává závěry předchozích prognóz na území ČR se skutečným vývojem intenzit automobilové dopravy. Ve svém závěru komentuje výsledky zpracované aktualizace Prognózy intenzit automobilové dopravy. Kvalitní prognóza vývoje automobilové dopravy je základním předpokladem pro hospodárné projekty rozvoje a údržby silniční infrastruktury. Článek si můžete přečíst po kliknutí zde » (PDF, 1 MB)

V březnu 2013 vyšla Certifikovaná metodika: METODY PROGNÓZY INTENZIT GENEROVANÉ DOPRAVY

Metodika (schválená v říjnu 2012 Ministerstvem dopravy ČR) definuje postup k prognóze intenzity dopravy generované objekty s velkými nároky na dopravu, jakými jsou obytné soubory, skladové a průmyslové areály, obchodní zařízení a další. Řeší se doprava automobilová, městská hromadná, cyklistická i pěší. Možnost zakoupení zde »

Vyšly aktualizované technické podmínky TP 225 II. vydání a nové číslo časopisu Dopravní inženýrství (02/12)

Vyšly aktualizované technické podmínky TP 225 II. vydání MD ČR s účinností od 12. října 2012. Současně se ruší a nahrazují technické podmínky TP 225 schválené dne 10. června 2010. Vyšlo nové číslo časopisu Dopravní inženýrství (02/12). Vše je k zakoupení zde »

Vyšly aktualizované technické podmínky TP 189 II. vydání

Vyšly aktualizované technické podmínky TP 189 II. vydání schválené v červnu 2012. Zároveň byl aktualizován související program EDIP-eS online. Vše je k zakoupení zde »

Odběr newsletteru EDIP s.r.o.

Chcete být průběžně informováni o zásadních novinkách v činnosti firmy EDIP s.r.o.? Zaregistrujte si Váš e-mail pro odběr newsletteru »


Časopis Dopravní inženýrství Edip s.r.o. obchod odbornými publikacemi