EDIP s.r.o. - dopravní inženýrství

dopravní inženýrství


Aktuality

EDIP umožnil omezit tranzitní nákladní dopravu v Dobřanech

Firma EDIP s.r.o. zajistila pro město Dobřany směrový průzkum tranzitní dopravy. Na základě jeho výsledků prosadilo město Dobřany omezení... Více zde »

24.9.2018 spuštěna nová verze programu EDIP-Ka online

Nová verze programu EDIP-Ka (3.00) na posouzení kapacity neřízených úrovňových křižovatek nyní pracuje v souladu s aktualizovanými TP 188,... Více zde »

další aktualityK 31.12.2017 ukončujeme vydávání časopisu Dopravní inženýrství

vloženo 20.12.2017

K 31.12.2017 ukončujeme vydávání časopisu Dopravní inženýrství

V září 2017 vyšlo trochu neobvyklé číslo časopisu Dopravní inženýrství, neboť bylo dvojčíslem a tedy celým ročníkem 2017 a bohužel zároveň posledním vydáním tohoto odborného periodika. Po několika setkáních celé redakční rady, po dlouhých debatách a těžkém rozhodování jsme se vydávání tištěného časopisu rozhodli ukončit, neboť se nám nepodařilo najít dostatek motivace a nadšení pro jeho další finančně i časově náročnou přípravu. Máte-li o toto poslední dvojčíslo zájem, prosím o zaplacení částky 319 Kč/ks (290,- bez DPH). na účet 250 107 804 / 0300 (ČSOB) Jako VS prosím uveďte Vaše IČ, případně do zprávy Vaše jméno. Po zaplacení Vám vystavíme a pošleme e-mailem daňový doklad. Potřebujete-li pro zálohovou fakturu, dejte nám vědět, rádi Vám ji vystavíme. Jana Bartošová edip@edip.cz


Mohlo by Vás zajímat
Odběr newsletteru EDIP s.r.o.

Chcete být průběžně informováni o zásadních novinkách v činnosti firmy EDIP s.r.o.? Zaregistrujte si Váš e-mail pro odběr newsletteru »


Časopis Dopravní inženýrství Edip s.r.o. obchod odbornými publikacemi