EDIP s.r.o. - dopravní inženýrství

dopravní inženýrství


Aktuality

Dopravní inženýrství 2020 - mimořádné vydání - vyšlo 7.5.2020

Číslo vyšlo v souvislosti s mimořádnou situací ze dvou důvodů: - Aktuálně informovat odbornou veřejnost o vlivu mimořádné situace formou... Více zde »

Programy EDIP online na posuzování křižovatek aktualizovány

V kartogramech intenzit byla doplněna hodnota součtu intenzit všech vjezdů do křižovatky a upřesněny popisy. Aktuální verze programů na posuzování... Více zde »

další aktualityDopravní inženýrství 2020 - mimořádné vydání - vyšlo 7.5.2020

vloženo 07.05.2020

Dopravní inženýrství 2020 - mimořádné vydání - vyšlo 7.5.2020

Dopravní inženýrství 2020 - mimořádné vydání

V souvislosti s opatřeními, která sloužila ke zpomalení pandemie, ale bohužel také měla neblahý vliv na podnikání v některých oborech, se na nás obrátil majitel vydavatelství a tiskárny ŽAKET , se kterým jsme dlouhá léta spolupracovali, s prosbou o jakoukoli drobnou zakázku, která by pomohla přežít jeho firmě a všem jeho zaměstnancům 

Poměrně rychle jsme došli k rozhodnutí vydat tiskem MIMOŘÁDNÉ ČÍSLO časopisu Dopravní inženýrství a spojit tak dvě užitečné věci:
- Aktuálně informovat odbornou veřejnost o vlivu této mimořádné situace formou odborných článků z našeho oboru 
- Podpořit podnikání jedné spolehlivé firmy

Obsahem čísla je pohled na mimořádnou situaci z pozice města, projekční a dopravně inženýrské firmy či stavebních firem. O situaci informuje i Ředitelství silnic a a zmíněn je vliv této situace na plánované Celostátní sčítání dopravy 2020, na problematiku průzkumů dopravy obecně či vliv na dopravní nehodovost nebo intenzitu automobilové dopravy.

Z výše uvedených důvodů Vám nabízíme možnost objednání mimořádného čísla. 
 
Cena jednoho kusu (bez poštovného a balného) je stanovena na 150,- Kč (bez DPH), což je cena, která při prodeji 250 ks pokryje externí náklady (sazbu, tisk a dopravu z tiskárny). Vlastní náklady firmy EDIP (mzdy, vybavení, telefony apod.) neúčtujeme, 
 
Časopis je možné objednat v našem e-shopu.

Budeme velmi rádi, když tuto akci podpoříte, zároveň věříme, že toto mimořádné rychlé vydání bude pro vás zdrojem cenných odborných informací. 


 
Jana Bartošová 
 
EDIP s.r.o. 
www.edip.cz
http://obchod.edip.cz

 

Mohlo by Vás zajímat
Odběr newsletteru EDIP s.r.o.

Chcete být průběžně informováni o zásadních novinkách v činnosti firmy EDIP s.r.o.? Zaregistrujte si Váš e-mail pro odběr newsletteru »


Časopis Dopravní inženýrství Edip s.r.o. obchod odbornými publikacemi