EDIP s.r.o. - dopravní inženýrství

dopravní inženýrství


Aktuality

Dopravní inženýrství 2020 - mimořádné vydání - vyšlo 7.5.2020

Číslo vyšlo v souvislosti s mimořádnou situací ze dvou důvodů: - Aktuálně informovat odbornou veřejnost o vlivu mimořádné situace formou... Více zde »

Programy EDIP online na posuzování křižovatek aktualizovány

V kartogramech intenzit byla doplněna hodnota součtu intenzit všech vjezdů do křižovatky a upřesněny popisy. Aktuální verze programů na posuzování... Více zde »

další aktualityAktuality

TP 81 Navrhování světelných signalizačních zařízení pro řízení provozu na pozemních komunikacích - schváleny MD

TP 81 (jejichž zpracovatelem je firma EDIP s.r.o.) byly schváleny na MD a jsou ke stažení na pjpk.cz. Zobrazit více »

Dopravní inženýrství 01/15 v online archivu čísel

Dopravní inženýrství 01/15 v online archivu čísel

Číslo 01/15 vyšlo v červnu 2015 a objednat lze v internetovém obchodě firmy EDIP: http://obchod.edip.cz. Obsah všech čísel (včetně 01/15), přehledný rejstřík i vybrané články online naleznete zde: http://www.dopravniinzenyrstvi.cz/archiv-cisel/

Zobrazit více »

Software ROZHLED online aktualizován

Byla spuštěna nová verze programu Rozhled online na výpočet rozhledových trojúhelníků. Umožňuje přesněji zadávat geometrii křižovatky a reálněji vykresluje vypočtené rozhledové trojúhelníky. Program přitom stále pracuje zcela v souladu s normou ČSN 736102 včetně její změny Z1. Zobrazit více »

Metodika optimalizace návrhu opatření k usměrnění pohybu živočichů přes pozemní komunikace

Metodika optimalizace návrhu opatření k usměrnění pohybu živočichů přes pozemní komunikace

Vyšla metodika, která řeší problematiku usměrňování pohybu živočichů přes pozemní komunikace. Je určena především dopravním inženýrům, projektantům dopravních staveb, investorům, realizátorům, posuzovatelům vlivů na životní prostředí a pracovníkům státní správy a dalším. Zobrazit více »

Článek v odborném časopise Transactions on transport sciences

V čísle 4/2014 časopisu TRANSACTIONS ON TRANSPORT SCIENCES vyšel článek "Optimization of Measures to Prevent Collisions of Animals and Road Traffic" (Optimalizace návrhu opatření k usměrnění pohybu živočichů přes pozemní komunikace) Zobrazit více »


Mohlo by Vás zajímat
Odběr newsletteru EDIP s.r.o.

Chcete být průběžně informováni o zásadních novinkách v činnosti firmy EDIP s.r.o.? Zaregistrujte si Váš e-mail pro odběr newsletteru »


Časopis Dopravní inženýrství Edip s.r.o. obchod odbornými publikacemi