EDIP s.r.o. - dopravní inženýrství

dopravní inženýrství


Aktuality

3. 12. 2018 byla spuštěna nová verze programu EDIP-eS

Program je tak v souladu s aktualizovanými TP 189, které byly schváleny Ministerstvem dopravy ČR dne 22. 11. 2018. Více zde »

EDIP umožnil omezit tranzitní nákladní dopravu v Dobřanech

Firma EDIP s.r.o. zajistila pro město Dobřany směrový průzkum tranzitní dopravy. Na základě jeho výsledků prosadilo město Dobřany omezení... Více zde »

další aktualityAktuality

Dopravní inženýrství 01/15 v online archivu čísel

Dopravní inženýrství 01/15 v online archivu čísel

Číslo 01/15 vyšlo v červnu 2015 a objednat lze v internetovém obchodě firmy EDIP: http://obchod.edip.cz. Obsah všech čísel (včetně 01/15), přehledný rejstřík i vybrané články online naleznete zde: http://www.dopravniinzenyrstvi.cz/archiv-cisel/

Zobrazit více »

Software ROZHLED online aktualizován

Byla spuštěna nová verze programu Rozhled online na výpočet rozhledových trojúhelníků. Umožňuje přesněji zadávat geometrii křižovatky a reálněji vykresluje vypočtené rozhledové trojúhelníky. Program přitom stále pracuje zcela v souladu s normou ČSN 736102 včetně její změny Z1. Zobrazit více »

Metodika optimalizace návrhu opatření k usměrnění pohybu živočichů přes pozemní komunikace

Metodika optimalizace návrhu opatření k usměrnění pohybu živočichů přes pozemní komunikace

Vyšla metodika, která řeší problematiku usměrňování pohybu živočichů přes pozemní komunikace. Je určena především dopravním inženýrům, projektantům dopravních staveb, investorům, realizátorům, posuzovatelům vlivů na životní prostředí a pracovníkům státní správy a dalším. Zobrazit více »

Článek v odborném časopise Transactions on transport sciences

V čísle 4/2014 časopisu TRANSACTIONS ON TRANSPORT SCIENCES vyšel článek "Optimization of Measures to Prevent Collisions of Animals and Road Traffic" (Optimalizace návrhu opatření k usměrnění pohybu živočichů přes pozemní komunikace) Zobrazit více »

Časopis Dopravní inženýrství 02/14 již v prodeji!

Nové číslo časopisu Dopravní inženýrství 02/14 vyšlo 15. prosince.
Časopis Dopravní inženýrství je i nadále v seznamu odborných periodik. Zobrazit více »


Mohlo by Vás zajímat
Odběr newsletteru EDIP s.r.o.

Chcete být průběžně informováni o zásadních novinkách v činnosti firmy EDIP s.r.o.? Zaregistrujte si Váš e-mail pro odběr newsletteru »


Časopis Dopravní inženýrství Edip s.r.o. obchod odbornými publikacemi