EDIP s.r.o. - dopravní inženýrství

dopravní inženýrství


Aktuality

Dopravní inženýrství 2020 - mimořádné vydání - vyšlo 7.5.2020

Číslo vyšlo v souvislosti s mimořádnou situací ze dvou důvodů: - Aktuálně informovat odbornou veřejnost o vlivu mimořádné situace formou... Více zde »

Programy EDIP online na posuzování křižovatek aktualizovány

V kartogramech intenzit byla doplněna hodnota součtu intenzit všech vjezdů do křižovatky a upřesněny popisy. Aktuální verze programů na posuzování... Více zde »

další aktualityAktuality

Přednášky firmy EDIP na Silniční konferenci 2018

Na Silniční konferenci 2018 zazněly tyto naše dvě přednášky:
- Prognóza intenzit automobilové dopravy do roku 2055 - Richtr, Bartoš
- Nové technické podmínky pro posuzování kapacity křižovatek a úseků pozemních komunikací - Martolos, Bartoš Zobrazit více »

8.10.2018 byla spuštěna nová verze programu EDIP OK

Byla spuštěna nová verze programu EDIP-OK (verze 3.00). Program je nyní v souladu s aktualizovanými TP 188, které byly schváleny Ministerstvem dopravy ČR dne 5.9.2018. Zobrazit více »

EDIP umožnil omezit tranzitní nákladní dopravu v Dobřanech

Firma EDIP s.r.o. zajistila pro město Dobřany směrový průzkum tranzitní dopravy. Na základě jeho výsledků prosadilo město Dobřany omezení tranzitní nákladní dopravy na území města. Zobrazit více »

24.9.2018 spuštěna nová verze programu EDIP-Ka online

Nová verze programu EDIP-Ka (3.00) na posouzení kapacity neřízených úrovňových křižovatek nyní pracuje v souladu s aktualizovanými TP 188, které byly schváleny Ministerstvem dopravy ČR dne 5.9.2018. Zobrazit více »

17.9.2018 spuštěna nová verze programu EDIP-eS online

Nová verze programu EDIP-eS (4.00) na výpočet intenzit dopravy nyní pracuje v souladu s aktualizovanými TP 225, které byly schváleny Ministerstvem dopravy ČR dne 5.9.2018. Zobrazit více »


Mohlo by Vás zajímat
Odběr newsletteru EDIP s.r.o.

Chcete být průběžně informováni o zásadních novinkách v činnosti firmy EDIP s.r.o.? Zaregistrujte si Váš e-mail pro odběr newsletteru »


Časopis Dopravní inženýrství Edip s.r.o. obchod odbornými publikacemi